Odstoupení

Formulář ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY společnosti PNM International s.r.o.

Při uplatňování práva na ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY bez udání důvodů ve lhůtě do 14 dnů od převzetí zboží je nutné přiložit doklad o zakoupení zboží či fakturu, byla-li vystavena, nebo jiný dokument prokazující koupi zboží. Abychom vám to co nejvíte zjednodušili, stačí nám jako doklad i kopie emailu s potvzením objednávky. Při zasílání zboží je Kupující povinen zboží zabalit do vhodného obalu tak, aby nedošlo k jeho poškození nebo zničení. Vyplněný formulář vám obratem zašleme na vámi zadaný email, ten stačí, když vložíte do balíčku, opatrně zboží zabalte a zabezpečte proti poškození, a zašlete na vlastní náklady na adresu:

PNM International s.r.o.
Závodní 540/51
73506 Karviná

nebo jej předejte na nejbližší místo sítě Zásilkovna společně se zpětným lístkem, který si od nás předem vyžádáte. Zaslání přes Zásilkovnu je zdarma.

Zboží nezasílejte na dobírku. Veškeré přijaté peněžní prostředky vám vrátíme do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Berte však na vědomí, že nejsme povinni vrátit vám peníze dříve, než nám vrátíte zboží nebo prokážete, že jste nám zboží odeslali. Jako spotřebitel jste povinen zaslat zboží do eshopu zpět nejdéle do 14 dnů po odstoupení od smlouvy zboží.

Kontaktní údaje a zpáteční adresa

Ulice a číslo popisné
Poštovní směrovací číslo
Telefon, kde vás můžeme zastihnout
Mail se souhrnem si prosím vytiskněte a pro snadnější identifikaci vaší zásilky prosím přiložte do balíčku.

Číslo účtu pro vrácení peněz

Způsob vrácení zboží do eshopu

V případě výběru Garance vrácení zdarma vám na email zašleme tzv. zpětný lístek, který nalepíte na balík a ten odnesete na nejbližší pobočku Zásilkovny (viz www.zasilkovna.cz)

Oznamuji, že tímto odstupuji od smlouvy o nákupu tohoto zboží

//
//
Číslo objednávky najdete např. v emailu potvrzujeme přijetí objednávky
Tvorba webových stránek: Webklient